Pikniki Strażackie 2019

sobota, 25.05.2019

ODZNACZENIA NA DZIEŃ STRAŻAKA

piątek, 24.05.2019

24 maja w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka.

Uroczystość uświetniły poczty sztandarowe z jednostek ochotniczych straży pożarnych z Brzeźnicy, Budzowa, Dobrzenic, Henrykowa, Kamieńca Ząbkowickiego II orazStarczówka, reprezentujące tym samym Miejsko-Gminne i Gminne Oddziały Związku OSP RP z powiatu ząbkowickiego.

W uroczystości w imieniu Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu wziął udział Naczelnik Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia - bryg. Jerzy Ciężki.

Dowódcą uroczystości był mł. bryg. Tomasz Mądry - zastępca komendanta powiatowego PSP w Ząbkowicach Śląskich, a wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. wicewojewoda Kamil Krzysztof Zieliński, wicemarszałek Marcin Gwóźdź, posłanka Monika Wielichowska, senator Aleksander Szwed, starosta Roman Fester, włodarze gmin powiatu ząbkowickiego oraz dyrektorzy i przedstawiciele innych instytucji, które na co dzień współpracują z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej.

Nie zabrakło podziękowań kierowanych do strażaków-zawodowców i strażaków-ochotników za ich codzienną pracę na rzecz społeczeństwa. Były także odznaczenia.

Z naszej jednostki wyróżnieni zostali:

Brązową Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”

dh - Rękawik Tomasz

Złotym Medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa” 

dh - Rękawik Tomasz

dh - Sęk Ryszard

Odznaką „Strażak Wzorowy”

dh - Kowalicki Grzegorz

ŚWIĘTO STRAŻAKÓW

sobota, 04.05.2019

ODDAJ GŁOS NA NASZĄ JEDNOSTKĘ

poniedziałek, 01.04.2019

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE

piątek, 15.02.2019

 

Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl