Zebranie Sprawozdawcze w SDCH Czerwony Kostelec

sobota, 13.01.2024

      12 stycznia delegacja naszej jednostki uczestniczyła w zebraniu sprawozdawczym w zaprzyjaźnionej jednostce z Czerwonego Kostelca. Porządek zebrania u naszych sąsiadów jest zbieżny z naszym. Po wysłuchaniu sprawozdań z działalności za ubiegły rok oraz planu działalności na rok obecny, zarząd SDCH otrzymał wotum zaufania. W punkcie dotyczącym dyskusji głos zabrali członkowie tej jednostki oraz zaproszeni goście. W imieniu naszej jednostki głos zabrali druhowie: Marek Klimczuk oraz Tomasz Rękawik. Na zakończenie wręczyliśmy na ręce prezesa SDCH pamiątkowe zdjęcie z obchodów 150-lecia straży w Czerwonym Kostelcu.

Życzenia Świąteczne

piątek, 22.12.2023

 

              Najważniejsze jest nie to, co pod choinką, ale kto zbiera się wokół niej. Całej rodzinie strażackiej, składamy życzenia radosnych, spokojnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu sukcesów i szczęśliwych chwil w nadchodzącym Nowym Roku 2024.                

KALENDARZ 2024

środa, 01.11.2023

WFOŚIGW 2023

środa, 20.09.2023

19 września naczelnik naszej jednostki dh. Rękawik Tomasz odebrał promesę od przedstawicieli WFOŚiGW na realizację zadania:

pn. „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych ( Część 2 "Dofinansowanie zakupu sprzętui wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”)

Uroczystość przekazania okolicznościowych czeków przekazujących środki finansowe odbyła się o godz. 11.00 w Komendzie Miejskej Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu, ul. Ogrodowa 20.

DRODZY NOWOŻEŃCY

sobota, 09.09.2023

 

PAULINO i MATEUSZU

Z całego serca gratulujemy Wam,

że trafiliście właśnie na siebie

i że połączyła Was tak cudowna miłość.

Życzymy Wam samych pięknych dni,

pełnych nieustannego szczęścia. 

Kochajcie się

 i wspierajcie każdego dnia.

Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl