DIECEZJALNY DZIEŃ STRAŻAKA

sobota, 01.06.2013

Mistrzostwa Polski OSP w maratonie MTB

piątek, 17.05.2013

                            Skandia Maraton Lang Team 2013
Mistrzostwa Polski Ochotniczych Straży Pożarnych RP w maratonie MTB
o Puchar Prezesa Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP zaprasza wszystkich chętnych strażaków ochotników do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski Ochotniczych Straży Pożarnych w maratonie MTB o Puchar Prezesa Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP podczas edycji Skandia Maraton Lang Team 2013.
Termin: 15 czerwca 2013 r.
Miejsce: Bytów
Zgłoszenia proszę przesyłać w terminie do 7 czerwca 2013 r. pod adres:
Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP  
ul. Oboźna 1, 00-340 Warszawa
Kontakt: Renata Cybor tel. 6012527098   fax. 48 22-826-00-76
e-mail: renata.cybor@zg.zosprp.pl

Mistrzostwa będą rozgrywane zgodnie z pełnym regulaminem Skandia Maraton Lang Team MINI
w kategoriach wiekowych: kategoria K (DK) kobiety open, kategoria M1 (DM-1) do 45 roku (rocznik 1968 i młodsi), kategoria M2 (DM-2) powyżej 45 lat (rocznik 1967 i starsi). (§  20 punkt 3)

Dla strażaków ochotników, którzy zgłoszą się ww. terminie start na dystansie Mini w Bytowie jest bezpłatny. Dla strażaków z odległych regionów możemy zorganizować nocleg, proszę zaznaczyć w zgłoszeniu.

Na miejscu w Biurze Zawodów zawodnicy będą musieli wypełnić i podpisać Formularz zgłoszeniowy SKANDIA Maraton LANG TEAM 2013, zgodnie z programem godzinowym opublikowanym na stronie www.skandiamaraton.pl .

MUFLON MTB - SREBRNA GÓRA

czwartek, 16.05.2013

II Kamieniecka Biesiada Strażacka Turniej TFA

środa, 15.05.2013

W dniu 22 czerwca 2013 roku jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieńcu Ząbkowickim organizuje II Biesiadę Strażacką. Główną atrakcją biesiady będą zawody "Najtwardszy Strażak Przetrwa" -zawody o charakterze wojewódzkim, oparte na międzynarodowej formule mistrzostwTFA   (www.tfa-poland.pl). Atrakcyjne nagrody.
Spotkanie służyć będzie nie tylko integracji środowiska strażackiego i popularyzacji wśród społeczeństwa zagadnień ochrony przeciwpożarowej - naszym celem jest również promocja ziemi dolnośląskiej.
W związku z dużą ilością zawodników startujących, gości przybyłych na imprezę, stoisk firm z branży Straży Pożarnej prosimy o kontakt w sprawie ustalenia formuły w jakiej będą Państwo mogli zaszczycić nas swoją obecnością.
Patronat honorowy nad biesiadą sprawują:
Wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki, Komendant Powiatowy PSP w Ząbkowicach Śl., Marszałek Województwa Dolnośląskiego.
Łączę wyrazy szacunku,
Prezes OSP
Waldemar Gnyl

Druchny i Druchowie Strażacy

środa, 01.05.2013

 

 W dniu Świętego Floriana-Patrona Strażaków, składamy Wam wszystkim serdeczne życzenia.Dziękujemy Wam za to,że zawsze z pełnym poświęceniem, często z narażeniem zdrowia, a nawet życia śpieszycie na ratunek tym,którzy tej pomocy potrzebują.Życzymy Wam,spełnienia planów i zamierzeń, wszelkiej pomyślności osobistej oraz zadowolenia z wypełnianych obowiązków.

Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl