Przygotoania do obchodów Dnia Strażaka 2012

czwartek, 31.05.2012

Sama zabawa to nie wszystko.Jak wiele pracy trzeba włożyć w przygotowanie tak podniosłej uroczystości niech świadczą zdjęcia z przygotowań.Dlatego wielkie słowa uznania dla wszystkich,którzy włączyli się do pomocy.

ARTYŚCI WŚRÓD STRAŻAKÓW

wtorek, 29.05.2012

Serdeczne podziękowania dla druha Mariusza Kasprzyka za trud i czas jaki włożył w wykonanie rzeżby strażaka składają wszyscy członkowie OSP w Stolcu.

Święto Strażaków

piątek, 04.05.2012

Życzymy, aby ten piękny dzień, Święto Naszego Patrona -Świętego Floriana, był źródłem siły w życiu codziennym, a także przyniósł spełnienie oczekiwań i planów, tak osobistych, jak i zawodowych. Aby atmosfera życzliwości i radości pozostawała w sercu przez cały rok, a działalność w strażackich szeregach była źródłem satysfakcji i spełnienia aspiracji.

czwartek, 03.05.2012

Uroczystości 3-majowe w Ząbkowicach Śląskich

Pożar w Strąkowej

poniedziałek, 16.04.2012

Niebezpieczny pożar budynku gospodarczego polączonego z częścią mieszkalną w miejscowości Strąkowa.