II Kamieniecka Biesiada Strażacka Turniej TFA

środa, 15.05.2013

W dniu 22 czerwca 2013 roku jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieńcu Ząbkowickim organizuje II Biesiadę Strażacką. Główną atrakcją biesiady będą zawody "Najtwardszy Strażak Przetrwa" -zawody o charakterze wojewódzkim, oparte na międzynarodowej formule mistrzostwTFA   (www.tfa-poland.pl). Atrakcyjne nagrody.
Spotkanie służyć będzie nie tylko integracji środowiska strażackiego i popularyzacji wśród społeczeństwa zagadnień ochrony przeciwpożarowej - naszym celem jest również promocja ziemi dolnośląskiej.
W związku z dużą ilością zawodników startujących, gości przybyłych na imprezę, stoisk firm z branży Straży Pożarnej prosimy o kontakt w sprawie ustalenia formuły w jakiej będą Państwo mogli zaszczycić nas swoją obecnością.
Patronat honorowy nad biesiadą sprawują:
Wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki, Komendant Powiatowy PSP w Ząbkowicach Śl., Marszałek Województwa Dolnośląskiego.
Łączę wyrazy szacunku,
Prezes OSP
Waldemar Gnyl

Druchny i Druchowie Strażacy

środa, 01.05.2013

 

 W dniu Świętego Floriana-Patrona Strażaków, składamy Wam wszystkim serdeczne życzenia.Dziękujemy Wam za to,że zawsze z pełnym poświęceniem, często z narażeniem zdrowia, a nawet życia śpieszycie na ratunek tym,którzy tej pomocy potrzebują.Życzymy Wam,spełnienia planów i zamierzeń, wszelkiej pomyślności osobistej oraz zadowolenia z wypełnianych obowiązków.

140-lecie Straży Pożarnej w Czerwonym Kostelcu

niedziela, 28.04.2013

WESOŁEGO ALLELUJA.

środa, 27.03.2013

Radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego
oraz błogosławieństwa Bożego
niech zmartwychwstały Chrystus obudzi w nas to,
co jeszcze uśpione,
ożywi w to, co jeszcze w nas martwe
i niech światło Jego słowa
prowadzi nas przez życie w radości i pokoju.

Porozumienie o współpracy pomiędzy Telewizją Polską S.A a Związkiem Ochotniczych Strazy Pożarnych RP

środa, 20.03.2013

 

 

W dniu 14 marca 2013 r. w siedzibie Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Warszawie, podpisane zostało porozumienie o współpracy pomiędzy ZOSP RP reprezentowanym przez Prezesa ZG ZOSP RP Waldemara Pawlak a Telewizją Polską S.A. reprezentowaną przez prezesa Juliusza Brauna, prezesa i członka Zarządu Mariana Zalewskiego.

Strony deklarują nawiązanie współpracy, której celem jest wsparcie społeczeństwa w procesie przejścia na odbiór telewizji naziemnej z sygnału analogowego na cyfrowy.

W ramach współpracy Związek deklaruje wolę podjęcia działań w zakresie udziału ZOSP RP oraz ochotniczych straży pożarnych w akcjach organizowanych przez TVP S.A, oraz udzielania mieszkańcom wskazanych przez wójta, burmistrza lub służby pomocy społecznej wsparcia i pomocy przy modyfikacji instalacji antenowych, w szczególności w sytuacjach, w których wymaga to pracy na wysokości.

Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl