Dolnośląskie obchody Dnia Strażaka

wtorek, 10.05.2016

Wacław Dziendziel  Prezes ZOW ZOSP RP i Adam Konieczny  Dolnośląski Komendant Wojewódzki PSP  zapraszają brać strażacką, przyjaciół i sympatyków strażaków na obchody Wojewódzkiego Dnia Strażaka. Zapraszamy do Wrocławia w okolice pergoli i fontanny przy Hali Stulecia w najbliższą niedzielę 15 maja br.

więcej

JUBILEUSZ 70-LECIA OSP w STOLCU

piątek, 06.05.2016

 

 

Obchody 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

wtorek, 03.05.2016

3 maja w Ząbkowicach Śląskich odbyły się uroczyste obchody 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Naszą jednostkę repprezentował poczet sztandarowy w składzie: dh Rękawik Tomasz, dh Nowosad Borys, dh Ciupik Mateusz.

DZIEŃ ŚWIĘTEGO FLORIANA

niedziela, 01.05.2016

Być strażakiem to niezwykłe wyzwanie. To zaszczyt i obowiązek. To bezinteresowna służba innym , ciągła praca nad sobą i doskonalenie własnych umiejętności.

 Życzymy spełnienia planów i zamierzeń, wszelkiej pomyślności osobistej oraz zadowolenia z wypełnianych obowiązków służbowych. Niech podejmowane działania przyniosą wiele satysfakcji i będą inspiracją do dalszych działań w dziele humanitarnej służby ludziom, w myśl strażackiej dewizy;Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"

Przygotowania do obchodów 70-lecia

piątek, 29.04.2016

   Rozpoczęliśmy przygotowania do rocznicy powstania naszej jednostki. W planie mamy uporządkowanie terenu przy remizie,  postawienie tablicy pamiątkowej oraz posadzenie krzewów.

Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl