Dzień Strażaka 2021

sobota, 12.06.2021

Po rocznej przerwie związanej z pandemią , w piątek 11 czerwca obchodziliśmy Dzień Strażaka.

Obchody rozpoczęły się od poświęcenia figury św. Floriana, która została usytuowana na ścianie remizy. Następnie został poświęcony bus marki Fort, który został zakupiony w tym roku. Ceremonię święcenia poprowadził proboszcz naszej parafii- ks.Sebastian. Po części oficjalnej uroczystości, druhowie wraz z rodzinami i zaproszonymi gośćmi spędzili czas na pikniku strażackim przy remizie.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE 2021

czwartek, 01.04.2021

NOWY samochód SLKw

poniedziałek, 29.03.2021

NEKROLOG

sobota, 27.03.2021

Z głębokim żalem zawiadamiamy że w dniu 27 marca 2021  roku
w wieku 73 lat zmarł

Druh Ryszard GOLIS

Wieloletni Naczelnik Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Stolcu

Człowiek wielkiego serca, nieodżałowany Przyjaciel strażaków.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 30 marca 2021 roku w Kościele pod Wezwaniem Świętego Jana Nepomucena w Stolcu.

AKCJA ULOTKA

piątek, 26.03.2021

W piątkowe popołudnie przeprowadziliśmy akcję "ulotka" , która ma na celu dostarczenie przez członków Ochotniczych Straży Pożarnych ulotek pod nazwą " zarejestruj się na szczepienie". Nasz rejon dystrybucji ulotek obejmował miejscowości: Grochowiska, Strąkowa, Stolec.