TURNIEJ W TENISIE STOŁOWYM

niedziela, 15.11.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

14 listopada 2015 roku przedstawiciele naszej jednostki wzięli udział w corocznych zawodach w tenisie stołowym, które odbywają się w Czerwonym Kostelcu. Byli to druhowie: Blicharski Janusz,
Blicharski Marcin, Obrał Tomasz.

   O godzinie 9 rano starosta SDH Červený Kostelec Sagner Radomir powitał wszystkich obecnych, przedstawił plan turnieju a następnie otworzył zawody. Zawodnicy startowali w dwóch grupach po sześciu zawodników. Trzej najlepsi zawodnicy z grup utworzyli grupę,w której walczono o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej oraz jako najlepszy zawodnik ze straży pożarnej.
Marcin Blicharski zdobył puchar za pierwsze miejsce wśród strażaków, jego ojciec Janusz Blicharski uplasował się na drugim miejscu. W generanej klasyfikacji Blicharski Marcin zajął trzecie miejsce. Po zmaganiach indywidualnych przyszła kolej na grę deblową, którą wygrała nasza para; Blicharski Marcin , Obrał Tomasz. Cały turniej odbył się w przyjaznej atmosferze, uczestnikom zapewniono posiłki i zaproszono na przyszły rok.

WOJEWÓDZKIE ĆWICZENIA RATOWNICZE

czwartek, 08.10.2015

 

Na terenie gminy Bardo odbyły się wojewódzkie ćwiczenia ratownicze, taktyczno-sztabowe i aplikacyjne straży pożarnych z Dolnego Śląska.

„Symulacja akcji ratowniczej spowodowanej katastrofą naturalną o znacznych rozmiarach, prognozowanie zagrożenia powodziowego oraz ostrzeganie ludności i jej ewakuacja – Bardo 2015” - tak brzmiał pełny tytuł trzydniowych manewrów, w których wzięli udział strażacy z całego województwa.


więcej

100 LAT NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA

sobota, 22.08.2015

Sobota 22 sierpnia to szczególny dzień dla Daniela i Magdy. Druhowie z  naszej straży wzięli ślub. Młodej Parze życzymy szczęścia na nowej drodze życia! Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie.Idźcie przez życie z dobrocią w sercu,otoczeni ludźmi, których kochacie.Obdarzajcie się nawzajem nadzieją, miłością i radością.

MDP w UCHTE

wtorek, 04.08.2015

Tegoroczny obóz, Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza spędziła w partnerskim mieście Uchte w Niemczech. Trwał on w dniach od 24 lipca do 2 sierpnia. Nasza grupa liczyła 20 osób spośród prawie 1200 uczestników z pięciu krajów.


Powiatowe zawody OSP za nami

niedziela, 28.06.2015

Boisko sportowe w Brzeźnicy stało się areną tegorocznych zmagań najlepszych Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Ząbkowickiego w zawodach sportowo-pożarniczych. Tradycyjnie rywalizacja podzielona była na sztafetę oraz ćwiczenie bojowe. Najlepsi okazali się strażacy z Ciepłowód, drugie miejsce przypadło druhom z Przyłęku, zaś trzecie  OSP Braszowice. Nasza jednostka zajęła czwarte miejsce, choć po sztafecie zajmowaliśmy trzecie miejsce.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1. OSP Ciepłowody

2. OSP Przyłęk

3. OSP Braszowice

4. OSP Stolec

5. OSP Henryków

6. OSP Brzeźnica

7. OSP Dobrzenice

8. OSP Głęboka

9. OSP Płonica

10. OSP Grodziszcze

11. OSP Przedborowa

.

 


Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl