"Wesołych Świąt Bożego Narodzenia"

piątek, 15.12.2017

Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

spędzonych w rodzinnym gronie oraz Wszelkiej

Pomyślności w tak radosnym czasie.

Zarząd OSP w Stolcu

KALENDARZ 2018

czwartek, 16.11.2017

TURNIEJ W TENISIE STOŁOWYM w CZERWONYM KOSTELCU

sobota, 11.11.2017

W sobotę 11 listopada odbył się turniej w tenisie stołowym. Organizatorem była jednostka SDH Czerwony Kostelec .W zawodach udział wzięło 15 zawodników, wśród których byli reprezentanci nasej jednostki. Podczas całego turnieju rozegrano na trzech stołach 47 meczy po trzy sety.  Zwycięzcą zawodów został Zdenek Rosa, a wśród strażaków Karel Myl (SDH Horni Kostelec). Każdy uczestnik turnieju otrzymał nagrodę za wysiłek włożony w zawody.

Trwa remont w remizie

środa, 01.11.2017

Dzięki dotacji otrzymanej od Komendanta Państwowej Straży Pożarnej oraz wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich trwa remont  naszej remizy. Wykonano już nową posadzkę w części garażowej wraz z podjazdem do budynku remizy. Do wykonania pozostało jeszcze położenie powłoki żywicznej na posadzce, wymiana bramy wjazdowej i stolarki okiennej.

TURNIEJ W TENISIE STOŁOWYM

niedziela, 01.10.2017

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ

ČERVENÝ KOSTELEC-město

pořádá - v sobotu 11. 11. 201ve zbrojnici

TURNAJ VE STOLNÍM TENISE o „Pohár starosty sboru“

začátek v 9 hodin

prezentace od 8.30 hodin

startovné 50,- Kč

Každý účastník startuje na vlastní nebezpečí

OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO

Zapraszamy wszystkich chętnych członków naszej OSP do potwierdzenia udziału w zawodach.