POWIATOWE ĆWICZENIA

czwartek, 15.09.2011

W czwartek przed południem nasza jednostka brała udział w powiatowych ćwiczeniach  ratunkowych.Celem ćwiczeń było wspóldziałanie,koordynacja oraz udzielanie pomocy w wypadku masowym przez: PSP,OSP,Policję,Pogotowie Ratunkowe,Służbę Drogową.

HEEMSEN 2011

poniedziałek, 18.07.2011

Równo rok temu strażacy z OSP Stolec przedłuzyli o następne 5 lat umowę ze strażakami z Darlaten na 10-dniowe wyjazdy dzieci z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych do Niemiec. W niedzielę wieczorem 20-osobowa grupa wróciła z pierwszego z serii wyjazdu. Tym razem celem ich podróży była niemiecka miejscowość Heemsen położona w Dolnej Saksonii.

Obóz rozpoczął się 8 lipca. Na miejscu stawiło się 60 drużyn, po 20 osób w każdej z nich. Zdecydowana większość to drużyny niemieckie. Polskę reprezentowały dwie ekipy - z Subkowa koło Tczewa oraz ze Stolca. Pojawili się tam także reprezentanci z Białorusi, Holandii oraz Danii. Łącznie w obozie wzięło udział ponad 1250 uczestników.

więcej

MŁODA PARA

sobota, 18.06.2011

Jeżeli kochać - to kochać stale,
dopóki serce przestanie bić.
I swej miłości nie wstydzić się wcale,
bo bez miłości nie można żyć.

Żyjcie długo i szczęśliwie,
Nowozaślubieni.


III Potworny Zlot Motocyklowy - święto ryczących maszyn

niedziela, 12.06.2011

12 czerwca nasza jednostka została zaproszona przez Stowarzyszenie MotoFrankenstein na trzeci dzień zlotu , gdzie najmłodsi uczestnicy mogli zasiąść za kierownicą wozu strażackiego,zapoznać się ze sprzętem strażackim,jak i również "polać wodą" - co było najlepszą frajdą nie tylko dla najmłodszych.

POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE -LUTOMIERZ 2011

sobota, 11.06.2011

W sobotę przy ładnej pogodzie odbyły się powiatowe zawody pożarnicze OSP. Każdą gminę z naszego powiatu reprezentowały dwie jednostki wyłonione podczas eliminacji gminnych. Zawody odbywały się tradycyjnie w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej oraz ćwiczeniu bojowym.

więcej
Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl