Mistrzostwa Polski OSP w maratonie MTB

piątek, 17.05.2013

                            Skandia Maraton Lang Team 2013
Mistrzostwa Polski Ochotniczych Straży Pożarnych RP w maratonie MTB
o Puchar Prezesa Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP zaprasza wszystkich chętnych strażaków ochotników do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski Ochotniczych Straży Pożarnych w maratonie MTB o Puchar Prezesa Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP podczas edycji Skandia Maraton Lang Team 2013.
Termin: 15 czerwca 2013 r.
Miejsce: Bytów
Zgłoszenia proszę przesyłać w terminie do 7 czerwca 2013 r. pod adres:
Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP  
ul. Oboźna 1, 00-340 Warszawa
Kontakt: Renata Cybor tel. 6012527098   fax. 48 22-826-00-76
e-mail: renata.cybor@zg.zosprp.pl

Mistrzostwa będą rozgrywane zgodnie z pełnym regulaminem Skandia Maraton Lang Team MINI
w kategoriach wiekowych: kategoria K (DK) kobiety open, kategoria M1 (DM-1) do 45 roku (rocznik 1968 i młodsi), kategoria M2 (DM-2) powyżej 45 lat (rocznik 1967 i starsi). (§  20 punkt 3)

Dla strażaków ochotników, którzy zgłoszą się ww. terminie start na dystansie Mini w Bytowie jest bezpłatny. Dla strażaków z odległych regionów możemy zorganizować nocleg, proszę zaznaczyć w zgłoszeniu.

Na miejscu w Biurze Zawodów zawodnicy będą musieli wypełnić i podpisać Formularz zgłoszeniowy SKANDIA Maraton LANG TEAM 2013, zgodnie z programem godzinowym opublikowanym na stronie www.skandiamaraton.pl .

wróc
Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl