II Kamieniecka Biesiada Strażacka Turniej TFA

środa, 15.05.2013

W dniu 22 czerwca 2013 roku jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieńcu Ząbkowickim organizuje II Biesiadę Strażacką. Główną atrakcją biesiady będą zawody "Najtwardszy Strażak Przetrwa" -zawody o charakterze wojewódzkim, oparte na międzynarodowej formule mistrzostwTFA   (www.tfa-poland.pl). Atrakcyjne nagrody.
Spotkanie służyć będzie nie tylko integracji środowiska strażackiego i popularyzacji wśród społeczeństwa zagadnień ochrony przeciwpożarowej - naszym celem jest również promocja ziemi dolnośląskiej.
W związku z dużą ilością zawodników startujących, gości przybyłych na imprezę, stoisk firm z branży Straży Pożarnej prosimy o kontakt w sprawie ustalenia formuły w jakiej będą Państwo mogli zaszczycić nas swoją obecnością.
Patronat honorowy nad biesiadą sprawują:
Wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki, Komendant Powiatowy PSP w Ząbkowicach Śl., Marszałek Województwa Dolnośląskiego.
Łączę wyrazy szacunku,
Prezes OSP
Waldemar Gnyl

wróc
Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl