Porozumienie o współpracy pomiędzy Telewizją Polską S.A a Związkiem Ochotniczych Strazy Pożarnych RP

środa, 20.03.2013

 

 

W dniu 14 marca 2013 r. w siedzibie Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Warszawie, podpisane zostało porozumienie o współpracy pomiędzy ZOSP RP reprezentowanym przez Prezesa ZG ZOSP RP Waldemara Pawlak a Telewizją Polską S.A. reprezentowaną przez prezesa Juliusza Brauna, prezesa i członka Zarządu Mariana Zalewskiego.

Strony deklarują nawiązanie współpracy, której celem jest wsparcie społeczeństwa w procesie przejścia na odbiór telewizji naziemnej z sygnału analogowego na cyfrowy.

W ramach współpracy Związek deklaruje wolę podjęcia działań w zakresie udziału ZOSP RP oraz ochotniczych straży pożarnych w akcjach organizowanych przez TVP S.A, oraz udzielania mieszkańcom wskazanych przez wójta, burmistrza lub służby pomocy społecznej wsparcia i pomocy przy modyfikacji instalacji antenowych, w szczególności w sytuacjach, w których wymaga to pracy na wysokości.

wróc
Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl