ZAPRZYSIĘŻENIE OSP w OLBRACHCICACH WIELKICH

sobota, 07.05.2011

W dniu 07.05.2011 w kościele pw. Św Floriana i Św. Józefa w Olbrachcicach Wielkich odbyło się uroczyste zaprzysiężenie miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej.


We mszy celebrowanej przez ks. kan. Krzysztofa Ziobrowskiego  i proboszcza tutejszej parafii ks. dziekana Wiesława Raka udział wzięli:  Senator RP Stanisław Jurcewicz, Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jerzy Organiściak, Radny Rady Miejskiej Antoni Dulęba, przedstawiciele zarządu gminnego OSP oraz jednostek OSP z Tarnowa, Stolca, Sieroszowa i Braszowic, mieszkańcy wioski z przewodniczącym Rady Sołeckiej. Naszą jednostkę reprezentował Poczet Sztandarowy oraz przedstawiciele zarządu: dh Klimczuk Marek, dh Rękawik Tomasz, dh Golis Dariusz. Po mszy św. wszyscy goście wraz z mieszkańcami udali się na świetlicę wiejską na poczęstunek przygotowany przez OSP Olbrachcice.

wróc
Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl