Zebranie Sprawozdawcze w Czerwonym Kostelcu (Czechy)

sobota, 25.01.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek 24 stycznia,  druchowie:  Klimczuk Marek, Rękawik Tomasz, Sęk Ryszard, Klimczuk Marcin, Piotrowski Michał, na zaproszenie zarządu SDH w Czerwonym Kostelcu,  uczestniczyli w zebraniu sprawozdawczym tamtejszej jednostki. Zebranie rozpoczął przewodniczący od powitania wszystkich przybyłych . Następnie przystąpiono do części  sprawozdawczej z działalności zarządu, komisji rewizyjnej, skarbnika oraz pozostałych punktów zebrania. Po odczytaniu sprawozdania przez Starostę (prezesa) SDH miało miejsce symboliczne przekazanie obowiązków nowemu staroście, wybranemu 09 grudnia 2019 roku. Dotychczasowy starosta Radomir Sagner pełnił swoją funkcję przez 22 lata. Na jego następcę wybrano Ondra Vit. Od naszej jednostki zarówno Radek jak i  Ondra  otrzymali drobne upominki oraz zaproszenie na nasze zebranie sprawozdawcze w marcu.

wróc
Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl