OTWARCIE NOWEJ REMIZY W NOWOLESIU

sobota, 04.10.2014

W sobotę 4 października gościliśmy w Nowolesiu  na uroczystości przekazania do użytkowania nowej strażnicy z dwoma boksami garażowymi dla dwóch samochodów pożarniczych, kotłownię, salę szkoleniowo – rekreacyjną, pomieszczenia sanitarno - socjalne oraz pokój biurowy.

 

Wartość inwestycji w kwocie ponad 430 000,- zł została sfinansowana z budżetu Gminy Strzelin.

W uroczystości uczestniczyli Pani Ewa Mańkowska – wicewojewoda dolnośląski (członek Prezydium ZOW ZOSP RP), Pani Dorota Pawnuk – burmistrz Gminy Strzelin (prezes ZOP ZOSP RP), delegacje zaprzyjaźnionych strażaków z Czech, strażacy ochotnicy z gminy Żórawina, strażacy z KP PSP Strzelin oraz mieszkańcy miejscowości. 


 

 


wróc
Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl