Powiatowe zawody OSP za nami

niedziela, 28.06.2015

Boisko sportowe w Brzeźnicy stało się areną tegorocznych zmagań najlepszych Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Ząbkowickiego w zawodach sportowo-pożarniczych. Tradycyjnie rywalizacja podzielona była na sztafetę oraz ćwiczenie bojowe. Najlepsi okazali się strażacy z Ciepłowód, drugie miejsce przypadło druhom z Przyłęku, zaś trzecie  OSP Braszowice. Nasza jednostka zajęła czwarte miejsce, choć po sztafecie zajmowaliśmy trzecie miejsce.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1. OSP Ciepłowody

2. OSP Przyłęk

3. OSP Braszowice

4. OSP Stolec

5. OSP Henryków

6. OSP Brzeźnica

7. OSP Dobrzenice

8. OSP Głęboka

9. OSP Płonica

10. OSP Grodziszcze

11. OSP Przedborowa

.

 


wróc
Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl