MDP w NIENBURGU

poniedziałek, 11.08.2014

 

 

 

W dniach 01-10.08.2014 członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Ząbkowice Śląskie przebywali na obozie strażackim w miejscowości Nienburg. Miejscowość ta jest miastem powiatowym w niemieckim kraju związkowym Dolna Saksonia.

Po raz jedenasty uczestniczymy na obozach organizowanych przez straże pożarne z tamtejszego powiatu. W bieżącym roku udział wzięło 64 drużyny z terenu Niemiec, Polski, Białorusi, Danii oraz Holandii. W przyszłym roku gospodarzem będzie miejscowość Uchte, gdzie w 2004 roku gościliśmy po raz pierwszy. Zarząd OSP w Stolcu dziękuje strażakom z miejscowości Darlaten za zaproszenie oraz pomoc logistyczną przy corocznym organizowaniu obozu. Podziękowania należą się również Burmistrzowi Ząbkowic Śląskich za dofinansowanie wyjazdu oraz wychowawcą za wkład w opiekę nad uczestnikami.

wróc
Logowanie
GoFuture.pl

Copyright © 2010 OSP Stolec | Projekt i wykonanie

GoFuture.pl